top of page
Právní sužby

Aktuality

čtvrtek 14. září 2023

"Zastupujeme klienty Diversity Capital a.s., pomoc v insolvenčním řízení"

"Připojte se do námi vedené veřejné online konference věnované věřitelům Diversity Capital a.s., odkaz bude zveřejněn v následujících dnech.

Poskytujeme právní podporu klientům insolvenční společnosti Diversity Capital a.s. Spojujeme sílu jednotlivých věřitelů do věřitelské skupiny, kde budeme prosazovat Vaše zájmy v nejvyšší možné míře. Máme rozsáhlé zkušenosti se zastoupením věřitelů ve významných insolvenčních řízení v ČR (Energetický holding Malina, Arca Investments, skupina C2H, módní společnost Zoot).

Zašlete kontaktní email na info@akbbb.cz, obratem se s Vámi spojíme a vzájemně si sdělíme další možné kroky."

čtvrtek 18. května 2023

Připravujeme aplikaci Smlouvy on-line

Připravujeme pro vás nový on-line generátor smluv. Vygenerujte si bez čekání kupní smlouvu, smlouvu o dílo, dohodu o pracovní činnosti, pracovní smlouvu, směnku a řadu dalších dokumentů.

úterý 15. srpna 2023

Poskytujeme právní poradenství v oblasti whistleblowingu

Dne 1.8.2023 nabyl účinnosti zákon č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů, který s sebou přináší zejména právnickým osobám celou řadu povinností spojených s ochranou oznamovatelů protiprávního jednání.

V rámci našich poradenských služeb nabízíme kompletní právní a související servis při implementaci vnitřního oznamovacího systému či jeho zlepšování, poskytujeme související školení zaměstnancům i managementu a provádíme nezávislá vyšetřování konkrétních oznámení.

V případě zájmu o nezávaznou první konzultaci nás kontaktujte na: info@akbbb.cz

čtvrtek 18. května 2023

Pomoc klientům Energetického Holdingu Malina a.s.

Poskytujeme právní podporu klientům Energetického Holdingu Malina (tzv. Malina group). Obdobně jako v předchozích zastoupeních skupin věřitelů ve významných řízeních v ČR (Arca Investments, skupina C2H, módní společnost Zoot), Vás jako věřitele zastoupíme v insolvenčním řízení holdingu Malina, kde budeme prosazovat Vaše zájmy v nejvyšší možné míře.

Zašlete nám kontaktní email, my se Vám obratem ozveme a projednáme s Vámi další možné kroky. Úvodní kontakt je zcela bezplatný. Email: info@akbbb.cz.

bottom of page